Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

Akcie a novinky

 

Akcia !

Na záver roka 2017 sme pre Vás pripravili znovu akciu nazvanú " Deň krásy " !

Dňa 9. 12. 2017 môžete využiť našu akciu jednorázového zníženia cien všetkých zákrokov až o mínus 20 % z cenníkovej ceny ľubovolnej lokality a miesta aplikácie (kyselina hyalurónová, plazmaterapia, dermálne nite )

Počas "Dňa krásy" máte možnosť využiť aj akciu na aplikáciu Botox Allergan 20 % z cenníkovej ceny.

Užite si zdarma v rámci akcie aj osvieženie pleti a tela vo forme regeneračnej oxygénovej kúry 95 % medicinálnym  kyslíkom.

 

Je Vaše želanie mať zvodné, plné pery na počkanie?

Počas "Dňa krásy" máte možnosť využiť aj akciový bonus na bezbolestné zväčšenie a úpravu pier v cene už od 120 € za 1 ml - Princess Filler Lidocaine (cena je platná iba do vyčerpania zásob)
 

 

 

Novinka od nového roku 2018 už aj u nás!

Injekcie ktoré  Vás zbavia podbradku alebo dvojitej brady bez operácie a skalpelu !

Nenechajte  podbradok, aby vám zbytočne pridával kilá a roky. Ak sa vám sa vám príliš nechce na operačný sál, je tu prevratná neinvazivná novinka menom Belkyra.

Tento revolučný kontúrovací prípravok v injekčnej forme na formovanie a odstránenie tuku z podbradku obsahujú prírodnú a telu vlastnú kyselinu deoxycholovú. Klinické štúdie potvrdzujú významné zlepšenie a viditeľný výsledok už po dvoch, maximálne štyroch aplikáciách. Po injekčnej aplikácii týchto prípravkov do podkožného tuku dochádza ku rozpadu a trvalej deštrukcii tukových buniek tzv. submentálneho tuku, teda podbradku. Nové bunky sa už v podkoží netvoria a tuk sa nemá už viac kde usadzovať. Výsledný kozmetický efekt je výrazný a trvalý.

 

 

 

Objednať sa môžete na uvedené akcie buď ihneď priamo kliknutím na uvedený odkaz, alebo na tel. čísle 0948 132 580   (prosíme kontaktovať v pracovných dňoch od 9 00hod.- do 15 00hod.)


 

Pred a po