Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

Akcie a novinky

 

Akcia !

Aj v novom roku sme pre Vás znovu pripravili  " Deň krásy "  s výraznou zľavou.

Dňa 20. 1. 2018 môžete využiť našu akciu jednorázového zníženia cien vybraných zákrokov až o mínus 20 % z cenníkovej ceny ľubovolnej lokality a miesta aplikácie (kyselina hyalurónová, plazmaterapia, dermálne nite )

Počas "Dňa krásy" máte možnosť využiť aj akciu na aplikáciu Botox Allergan - tiež mínus 20 % z cenníkovej ceny.

Užite si zdarma v rámci akcie aj osvieženie pleti a tela vo forme regeneračnej oxygénovej mezoterapie 95 % medicinálnym  kyslíkom.

 

Je Vaše želanie mať zvodné, plné pery na počkanie?

Počas "Dňa krásy" máte možnosť využiť aj akciový bonus na bezbolestné zväčšenie a úpravu pier v cene už od 120 € za 1 ml - Princess Filler Lidocaine (cena je platná iba do vyčerpania zásob)
 

 

 

Novinka od nového roku 2018 už aj u nás!

Injekcie ktoré  Vás zbavia podbradku alebo dvojitej brady bez operácie a skalpelu !

Nenechajte  podbradok, aby vám zbytočne pridával na veku. Ak sa vám sa vám príliš nechce na operačný sál, je tu prevratná neinvazivná novinka menom Belkyra.

Žiadnu ženu či muža zrejme nepoteší pohľad do zrkadla a obraz dvojitej brady v ňom. Ani táto „ozdoba“ však nemusí byť trvalá a už do dvoch týždňov sa s ňou môžete definitívne rozlúčiť.

Aj na našu kliniku už dorazila revolučná metóda, ktorá vás už za pár dní zbaví dvojitej brady. Vy sa vďaka perfektným výsledkom budete môcť pochváliť pevnejšími a ostrejšími kontúrami tváre.

Pomocou jemnej ihly sa do podbradku do presne určených bodov vpichne roztok s kyselinou deoxycholovou, ktorá rozpúšťa podkožný tuk. Keď je roztok vstreknutý do určitej podkožnej oblasti, trvalo zničí tukové bunky, ktoré následne telo prirodzene odbúra.

Po takejto lipolýze dochádza nielen ku trvalej deštrukcii tukových buniek, ale aj následnej fibróze podkožného tkaniva, čím sa vytvára aj výrazný efekt liftingu. Teda ku vyraznému zatiahnutiu a spevneniu pokožky. Počet sedení je individuálny. Na malý nález stačí už jedno ošetrenie. Priemerný počet ošetrení sú dva zákroky ideálne s rozostupom šesť týždňov. Dĺžka zákroku nepresahuje 30 minút. Odporúčaná je jednodňová rekonvalescencia. Výsledky s dlhodobým a trvalým efektom sú viditeľné do 2 až 4 týždňov.

Tento kontúrovací prípravok v injekčnej forme na formovanie a odstránenie tuku z podbradku obsahuje prírodnú a telu vlastnú kyselinu deoxycholovú. Klinické štúdie potvrdzujú významné zlepšenie a viditeľný výsledok už po jednom či dvoch, maximálne však štyroch aplikáciách. Po injekčnej aplikácii týchto prípravkov do podkožného tuku dochádza ku rozpadu a trvalej deštrukcii tukových buniek tzv. submentálneho tuku, teda podbradku. Nové bunky sa už v podkoží netvoria a tuk sa nemá už viac kde usadzovať. Výsledný kozmetický efekt je výrazný a trvalý.

 

 

 

Objednať sa môžete na uvedené akcie buď ihneď priamo kliknutím na uvedený odkaz, alebo na tel. čísle 0948 132 580   (prosíme kontaktovať v pracovných dňoch od 9 00hod.- do 15 00hod.)


 

Pred a po