Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

Dermatoestetika

 

Hľadáte rýchly a pohodlný spôsob ako riešiť svoj kožný problém, alebo zmazať stopy času na Vašej tvári účinným postupom?


 

 Harmony Spa Clinic na svojej estetickej klinike v Hoteli Hviezda v Dudinciach ponúka moderné a účinné riešenia s problémami ako sú poklesnuté kontúry tváre, vrásky, remodelizácia a úprava plnosti pier pomocou injekcií kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu.

 

 

 

 

 

S úspechom používame a sledujeme tie najnovšie moderné trendy v estetickej medicíne.

Preto Vám prinášame aj také prevratné skrášľujúce metódy omladenia ako je lipolytické odstránenie dvojitej brady už aj na našom pracovisku prípravkom "Belkyra".

Pracujeme výhradne iba s osvedčenými a vysokokvalitnými produktami a výplňovými látkami a produktami svetoznámych výrobcov.

Podľa štatistík Medzinárodnej spoločnosti estetickej a plastickej chirurgie bolo v roku 2014 na celom svete vykonaných viac ako 20 miliónov aplikácií preparátu Botox Allergan ®.

Od roku 1994 po súčasnosť bolo úspešne aplikovaných viac ako 40 miliónov injekcií kyseliny hyalurónovej značky Princess ®