Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

Dermatoestetika

 

Hľadáte rýchly a pohodlný spôsob ako riešiť svoj kožný problém, alebo zmazať stopy času na Vašej tvári účinným postupom?


 

 Harmony Spa clinic na svojej estetickej klinike v Hoteli Hviezda v Dudinciach ponúka moderné a účinné riešenia s problémami ako sú poklesnuté kontúry tváre, vrásky, remodelizácia a úprava plnosti pier pomocou injekcií kyseliny hyalurónovej.

Aplikácia botulotoxínu ako aj PRP - plazma terapia je na našom pracovisku samozrejmosťou.

 

 

 

Poznáme účinné tajomstvo aj na odstránenie nadmerného potenia rúk, nôh a podpazušia. Moderným RIO - IPL prístrojom si poradíme aj s nežiaducim ochlpením na tvári a tele. Ponúkame aj unikátne neinvazívne prístrojové omladenie tváre a krku multipolárnym rádiofrekvenčným prístrojom. Špeciálna oxygénová a laserová mezoterapia rozžiari vašu pleť.

Taktiež  pigmentové škvrny či kožné výrastky nie sú pre nás problém bezbolestne a bez jazvy odstrániť pomocou N2O kryoterapie prístrojom Cryoalfa alebo moderným elektrokauterom.

 

S úspechom používame a sledujeme najnovšie moderné trendy v estetickej medicíne.

Pracujeme výhradne iba s osvedčenými a vysokokvalitnými produktami a výplňovými látkami.

Podľa štatistík Medzinárodnej spoločnosti estetickej a plastickej chirurgie bolo v roku 2014 na celom svete vykonaných viac ako 20 miliónov aplikácií preparátu Botox Allergan ®.

Od roku 1994 bolo úspešne aplikovaných viac ako 40 miliónov injekcií kyseliny hyalurónovej značky Princess ®