Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

 

Je Vaše želanie mať pekné, plné a zväčšené pery na počkanie?

 

 

Po väčších a plnších perách túži veľa žien. V súčasnosti aj naša klinika ponúka rokmi overenú metódu, ako to dosiahnuť.

Veľmi populárne sú v súčasnosti výplňové látky zložené z kyseliny hyalurónovej a ktoré sa aplikujú ľahko, rýchlo a bez dlhého hojenia.

 

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery odborne, a samozrejme aj s nutnou dávkou profesionálneho estetického citu jemne injekčne vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím zmenia svoj objem a aj tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú aj kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

 

 

 

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier sa na našej klinike používa plne biokompatibilný a vstrebateľný materiál značky PRINCESS.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa v našej koži nachádza prirodzene.

Pri zákroku, ktorý trvá len pár minút, sa gél s kyselinou hyalurónovou vpichuje pomocou injekcie ultra tenkou ihlou. Kedže je kyselina hyalurónová telu vlastná látku, tak ľudský organizmus ju výborne toleruje a dobre znáša a neobjavujú sa žiadne alergické reakcie. Po zákroku však môžu byť krátky čas pery citlivejšie a mierne opuchnuté, preto často jeden až maximálne dva dni  kvôli opuchu vyzerajú pery ešte o niečo väčšie, než skutočne budú. Efekt zväčšenia a remodelácie pier pomocou osvedčeného materiálu PRINCESS deklaruje jeho výrobca  minimálne asi jeden rok.

Bolestivosť zákroku je minimálna. Výplňový materiál PRINCESS Lidocaine ® obsahujú lokálne anestetikum lidokain, ktoré okamžite po vpichu znecitliví ošetrovanú časť pery na pomerne dlhý čas. Navyše pred zákrokom aplikujeme na peru špeciálny znecitlivujúci krém s obsahom lokálneho anestetika - pera pred zákrokom znecitlivie a stŕpne.

Samotnému zákroku predchádza bezplatná konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách a očakávaniach pre výsledný efekt remodelizácie pier.

 

Na našom pracovisku uprednostňujeme pri úprave pier zásadne prirodzený vzhľad s dôrazom na dodržanie princípov estetiky tzv. „zlatého rezu“

Výsledkom úpravy tvaru a objemu pier preto budú zaručene  primerane  plné pery absolútne prirodzeného vzhľadu.

 

pred a po