Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

 

Je Vaše želanie mať pekné, plné a zväčšené pery na počkanie?

 

 

Po väčších a plnších perách túži veľa žien. V súčasnosti aj naša klinika ponúka rokmi overenú metódu, ako to dosiahnuť.

Veľmi populárne sú v súčasnosti výplňové látky zložené z kyseliny hyalurónovej a ktoré sa aplikujú ľahko, rýchlo a bez dlhého hojenia.

 

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery odborne, a samozrejme aj s nutnou dávkou profesionálneho estetického citu jemne injekčne vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím zmenia svoj objem a aj tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú aj kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

 

 

 

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier sa na našej klinike používa plne biokompatibilný a vstrebateľný materiál značky PRINCESS.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa v našej koži nachádza prirodzene.

Pri zákroku, ktorý trvá len pár minút, sa gél s kyselinou hyalurónovou vpichuje pomocou injekcie ultra tenkou ihlou. Kedže je kyselina hyalurónová telu vlastná látku, tak ľudský organizmus ju výborne toleruje a dobre znáša a neobjavujú sa žiadne alergické reakcie. Po zákroku však môžu byť krátky čas pery citlivejšie a mierne opuchnuté, preto často jeden až maximálne dva dni  kvôli opuchu vyzerajú pery ešte o niečo väčšie, než skutočne budú. Efekt zväčšenia a remodelácie pier pomocou osvedčeného materiálu PRINCESS  vydrží minimálne asi jeden rok, no niekedy aj rok a pol až dva.

Bolestivosť zákroku je minimálna. Výplňový materiál PRINCESS obsahujú lokálne anestetikum lidokain, ktoré okamžite po vpichu znecitliví ošetrovanú časť pery na pomerne dlhý čas. Navyše pred zákrokom aplikujeme na peru špeciálny znecitlivujúci krém s obsahom lokálneho anestetika - pera pred zákrokom znecitlivie a stŕpne.

Samotnému zákroku predchádza bezplatná konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt pery.

 

Na našom pracovisku uprednostňujeme pri úprave pier zásadne prirodzený vzhľad s dôrazom na dodržanie princípov estetiky tzv. „zlatého rezu“

Výsledkom úpravy tvaru a objemu pier preto budú zaručene  primerane  plné pery absolútne prirodzeného vzhľadu.

 

pred a po