Harmony Spa Clinic

Kontakt


+421 948 132 580


info@harmonyspa.sk

Je Vaše želanie mať pekné, plné a zväčšené pery na počkanie?

 

 

Po väčších a plnších perách túži veľa žien. V súčasnosti aj naša klinika ponúka rokmi overenú a bezpečnú metódu ako to dosiahnuť.

 

 

Veľmi populárne sú v súčasnosti výplňové látky zložené z kyseliny hyalurónovej a ktoré sa aplikujú ľahko, rýchlo a bez dlhého hojenia.

 

DOKONALÉ PERY

 

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery odborne, a s dávkou profesionálneho estetického citu jemne injekčne vyplnia kyselinou hyalurónovou. Pery tak zmenia svoj objem a aj tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú aj kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier sa na našej klinike používa plne biokompatibilný a vstrebateľný materiál.

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látku, tak ľudský organizmus ju výborne toleruje a dobre znáša a neobjavujú sa žiadne vedľajšie, či alergické reakcie. Po zákroku však môžu byť krátky čas pery citlivejšie a mierne opuchnuté, preto často jeden až maximálne dva dni  kvôli opuchu vyzerajú pery ešte o niečo väčšie, než skutočne budú.

Bolestivosť zákroku je minimálna. Výplňový materiál obsahujú lokálne anestetikum lidokain, ktoré okamžite po vpichu znecitlivie ošetrovanú časť pery na pomerne dlhý čas. Navyše pred zákrokom aplikujeme na pery špeciálny krém s obsahom lokálneho anestetika - pera pred zákrokom znecitlivie a stŕpne.

Na našom pracovisku uprednostňujeme pri úprave pier zásadne prirodzený vzhľad s dôrazom na dodržanie princípov estetiky tzv. „zlatého rezu“

Výsledkom úpravy tvaru a objemu pier preto budú zaručene  primerane  plné pery absolútne prirodzeného vzhľadu.

 

Kvalita

Kvalitný výplňový materiál do pier musí spĺňať mimoriadne nároky.


Používame osvedčené preparáty kyseliny hyalurónovej ktoré sú trvácne a zároveň jemné.

Akciová cena

Využite akciu na remodelizáciu a zväčšenie pier počas "Dňa krásy" - 16 júna už v cene 140 €


Cena platí iba do vyčerpania zásob - Princess filler

Zlatý rez