Harmony Spa Clinic Zákroky pre mužov Drakula terapia Specialne lekarske dermatoesteticke terapie a zakroky Harmony Spa Clinic Zákroky a ošetrenia Ideálna postava
krasa a omladenie - klinika estetiky

Harmony Spa Clinic      FB logo G+ logo

Poznáme tajomstvo
krásy a omladenia


Kontaktujte nás na
info@harmonyspa.sk

Tajomstvo krásy


Tajomstvo krásy a omladenia spočíva v našej dlhoročnej skúsenosti a odbornej erudícii.       

Vieme Vám poradiť. Vieme splniť tajné túžby.

Od skúsených odborníkov si môžete v Harmony Spa Clinic vyskúšať a dopriať naozaj intenzívne a radikálne odstránenie mimických a statických vrások na Vašej tvári.

Sledujeme najmodernejšie postupy v estetickej dermatológii, aj preto  Vám môžu naši špecialisti dopriať maximálne intenzívne omladenie  aplikáciou kyseliny hyalurónovej a botoxu pre odstránenie hlbších statických a dynamických vrások, ako aj upraviť plnosť a tvar Vašich pier.

 

 Naše skrášľujúce zákroky sú ambulantné a vykonávané skúsenými certifikovanými lekármi z oblasti estetickej a korektívnej dermatokozmetológie s dlhoročnou praxou.

Zákroky sú prakticky s okamžitým efektom, najmä však pri aplikácii kyseliny hyalurónovej.

 


Kyselina hyalurónová  -  tajomstvo krásy a omladenia

 

Prípravky z medicínskej výplňovej kyseliny hyalurónovej sa vyznačujú jedinečnou vlastnosťou - je to telu vlastná a prirodzená látka.

 

Kyselina hyalurónová sa právom nazýva elexírom mladosti a zdravia 21 storočia.

Každá žena túži byť krásna. A ku kráse dozaista patrí svieža, pružná, žiarivá a mlado vyzerajúca pleť. S pribúdajúcimi rokmi sa pleť v dôsledku vysychania stáva smädnou, neatraktívnou. Stráca už spomínanú pružnosť, je krehkejšia, jemnejšia a suchšia. Kedysi sa žena musela zmieriť s tým, že starne. Bolo to pre ňu prirodzené a svojím spôsobom krásne. Ale to bolo v dobe, kedy sa nám o plastických operáciách mohlo len snívať. Dnes, v dobe revolúcie omladzovania najrôznejšieho druhu, si už bežne na skrášlenie môžeme zvoliť aj menej invazívne techniky. Práve medzi ne patrí aj kyselina hyalurónová. Pred pár rokmi jej omladzujúce a liečivé účinky poznalo možno len zopár pacientov trpiacich artrózov kĺbov. Dnes je už jej aplikácia ale najviac rozšírená práve v estetickej oblasti a stala sa jednotkou medzi omladzujúcimi a skrášľovacími metódami v dermatológii.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=_GRx88wiRqo

 

 


 

            

 

Článok v médiáchhttp://www.pluska.sk/plus-7-dni/veda/instatne-prsia-hrud-vam-zvacsia-aj-bez-skalpela-silikonov.html