Harmony Spa Clinic

Kontakt


+421 948 132 580


info@harmonyspa.sk

Tvárové omladzujúce estetické zákroky

 

 

 

U skúsených odborníkov lekárov z oblasti estetickej dermatológie si môžete dopriať v programe maximálne intenzívneho omladenia - aplikáciu kyseliny hyalurónovej a botoxu pre odstránenie hlbších statických a mimických vrások na tvári.

Sme Vám k dispozícii aj ak si želáte upraviť plnosť a tvar Vašich pier.

 

 

Naši lekári pre Vás pripravili aj vysoko inovatívne aplikácie tzv. dermálnych nití, ktoré takmer nahrádzajú chirurgické invazívne techniky liftingu tvárových kontúr a majú bezprecedentný bezpečnostný profil aj aplikáciu.

 

Kyselina hyalurónová
je telu vlastná látka, ktorá navyše oblasť vrásky zvnútra hydratuje a tým udržiava mladistvosť pokožky.

Aplikuje sa vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože a podkožia v mieste vrásky.

 

Botulotoxín sa najčastejšie používa v okolí očí, čela, medziobočia.

Botulotoxin možno s úspechom použiť aj na odstránenie nadmerného potenia rúk, nôh ale aj podpazušia. 

Vo všeobecnosti táto metóda patrí medzi najbezpečnejšie a najúčinnejšie zákroky v dermatoestetike.

DOPRAJTE SI MLADOSŤ

 

Aplikácia kyseliny hyalurónovej  je rýchlou a komfortnou  metódou na odstránenie a vyrovnanie hlbších vrások, nosovoústnych rýh, vrások na čele či medzibočí, nad hornou perou, kruhov pod očami, na formovanie lícnych kostí, korekcia tvárových asymetrií, ale aj na  úpravu plnosti a tvaru pier, alebo nadvihnutie ústnych kútikov.

BOTULOTOXÍN sa vpravuje ultra jemnými injekčnými ihlami do vybraných mimických svalov, kde sa žiadúco zablokuje nadmerný nervovosvalový prenos. Výsledkom je zjemnenie až vymiznutie  mimických vrások. Vrásky sa postupne stávajú jemnejšie alebo vymiznú úplne,  pokožka sa vypína, odstráni sa unavený či zamračený výraz tváre.

TCA PEELING

Celosvetove medicínsky peeling kyselinou trichlóroctovou TCA  patrí medzi overené a účinné omladzujúce chemické peelingy. TCA peeling odstraňuje povrchovú časť pokožky. Odstránia sa tak odumreté bunky, pleť sa regeneruje, pokožka zostáva prekrvená, napnutá, póry sú stiahnuté a vyrovnávajú aj jazvičky po akné. Má výrazný vplyv aj na mazotvorbu. Mastná pleť sa po takejto aplikácii zmení na polomastnú. 

Hlavné oblasti využitia: Celkové omladenie a  pigmentačné zjednotenie pleti, vrásky, akné, strie.

DERMÁLNE NITE

Prevratnou novinkou v dermatoestetike je používanie tzv. dermálnych nití. Sú vyrobené z dokonale biokompatibilného materiálu. Po istom čase sa biodermálne nite po zavedení do podkožia úplne vstrebú. Medzitým sa však ako reakcia organizmu vytvorí okolo týchto dermálnych nití nová a pevná kolagénová podporná štruktúra.

Aplikáciou mezonití sa dosahuje veľmi výrazný omladzovací efekt. Spevňujú a vypínajú tvár, nadvihujú previsy kože,  resp. "zle poskladanú" či vekom poklesnutú pokožku na tvári ale aj na tele.

DEŇ KRÁSY

Každý mesiac vám ponúkame zľavu 20%


Dňa 16 júna a 30 júna  2018 môžete znovu využiť výhodnú akciu zníženia cien vybraných zákrokov a ošetrení až o mínus 20 % z cenníkovej ceny.

ZĽAVY

Pre verných ale aj nových zákazníkov


Pre opakovane sa vracajúcich zákazníkov ďalší bónus vo forme zľavy na vybrané zákroky a ošetrenia.

Novinka - BOCOUTURE